Klimo Eustachius (1777 - 1849)
Podobizna hocha, signováno vlevo dole Klimo, kvaš/slonová kost, 6 x 5 cm, lehce poškozeno, sklo, rámeček (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |